Witaj na Feminine!

30 września 2015
Komentarze: 8

Witaj… i rozgość się!

Cieszę się, że trafiłaś na mojego bloga i będzie mi miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej.

Mam na imię Magda, od niedawna jestem żoną i mamą. To miejsce stworzyłam z myślą o kobietach. Moja największa pasja skupia się wokół wizażu i kosmetyków – od tego zakiełkowała w mojej głowie myśl o założeniu Feminine.
Wiele koleżanek i znajomych zadaje mi często pytania odnośnie makijażu i pielęgnacji, pomyślałam że odpowiadając na nie, mogę to robić dla większego grona, być może więcej osób skorzysta z moich doświadczeń. Za tym zrodziły się pomysły na kolejne posty i pomyślałam że nie mogę nic z tym nie zrobić! Jestem również pogodzona z faktem, że minimalizm w sferze kosmetycznej nie jest dla mnie, choćbym nie wiem jak się starała ograniczać. Będę więc dzielić się z Wami opiniami o przetestowanych produktach, polecając Wam je lub przestrzegając przed zakupem.

Postanowiłam nie zamykać się jednak na tematy związane z urodą, w końcu nie samym makijażem człowiek żyje 🙂 W pozostałych kategoriach znajdą się:

– ZDROWIE: informacje o szeroko pojętym zdrowym stylu życia. Zdrowe żywienie i aktywność fizyczna towarzyszy mi już od dłuższego czasu, naprawdę czuję się dzięki tym zmianom rewelacyjnie. Nie pretenduję do miana drugiej Ewy Ch. ;-), ale jeśli zachęcę kogoś moimi postami w tej tematyce do zmiany nawyków na lepsze, to super!
– CZAS WOLNY: to bardzo szeroka kategoria, w której zamierzam serwować mieszankę inspiracji, tematów dotyczących rozwoju osobistego, recenzji poza kosmetycznych, informacje o ciekawych wydarzeniach i inne.

Mam nadzieję że tym wstępem zaciekawiłam Cię na tyle, że będziesz wracać po więcej.
Serdecznie zapraszam do czytania, komentowania, zadawania pytań, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Do zobaczenia w kolejnych postach!

 • Pierwsza!

  • yea! witam w moich skromnych progach! 😉

 • Liczę na miłą i ciekawą lekturkę 🙂 I trzymam kciuki za fajne blogowanie 🙂 :*

 • Yeesss 🙂 Masz we mnie stałą czytelniczkę, liczę, że z Twoją pomocą podszkolę się w makijażu i może doczekam się jakiś recenzji wege kosmetyków !

  • Kochana, planuję to, specjalnie z myślą o Tobie!
   I dziękuję!

 • coquille

  Melduję się 🙂

Close