Podsumowanie roku + plany na 2016

30 grudnia 2015
Komentarze: 3

Nastał taki moment w roku, kiedy robimy jego podsumowanie i określamy cele na kolejne miesiące. Zapraszam Was na post będący zbiorem wspomnień, przemyśleń i planów.

Trzy miesiące istnienia bloga…

Zacznę od tego, że dokładnie dziś mijają trzy miesiące odkąd blog został odpalony rękoma niezastąpionej Freelancemamy, bez której zresztą by nie istniał. Śmiało mogę powiedzieć, że jest Matką chrzestną tego projektu i jego najwspanialszą opiekunką! Ewa zadbała nie tylko o oprawę graficzną, ale również uczyniła to miejsce przejrzystym i funkcjonalnym, za co raz jeszcze pragnę jej gorąco podziękować! Była też jedną z osób, które mocno mnie motywowały do rozpoczęcia tej przygody 🙂

Ten pierwszy kwartał dał mi wiele do myślenia. Obserwując różne dane coraz wyraźniej widzę co najbardziej Wam się podoba oraz w jakiś sposób interesuje i na czym powinnam się skupić. Przed założeniem bloga miałam jasno sprecyzowaną wizję, jednak to jak odbieracie poszczególne treści, pozwoli mi dopasować się jeszcze lepiej do Waszych potrzeb i oczekiwań. Te pierwsze miesiące istnienia Feminine, był to czas testowania różnych rodzajów wpisów i to jednak te związane z szeroko pojętymi poradami wydają mi się dla Was najciekawsze. Tak że na tym zamierzam się skoncentrować, bo to również sprawia mi największą przyjemność i daje ogromną satysfakcję. Wasz odzew, każda informacja o tym że coś za moją namową kupiłyście, testujecie i sprawdza się, daje mi ogromną radość, ale też poczucie odpowiedzialności. To dla mnie nowe uczucie, wywierać jakiś (jakikolwiek) wpływ na czyjeś decyzje zakupowe. Również wiedza o tym, że odważyłyście się spróbować czegoś nowego czy wprowadzić do makijażu nowy element, jest dla mnie bardzo cenna.

Poprzez treści publikowane na blogu, chcę pokazać że makijaż nie jest wiedzą tajemną, zarezerwowaną tylko dla wybranych. Korzystać z dostępnych na wyciągnięcie ręki dobrodziejstw może naprawdę każda z nas, a umiejętnie wykonany make-up potrafi dodać pewności siebie.

Chciałam podziękować Wam, że jesteście, komentujecie, stosujecie moje porady. Dzięki Wam widzę sens w tym co robię i piszę każdą jedną notkę z ogromnym zaangażowaniem. Nawet nie marzyłam o takich wspaniałych Czytelniczkach!

Zdarzyło się w 2015…

Ten rok został zdominowany przez jedno wydarzenie, które bez chwili wahania mogę określić jako najważniejsze w życiu. Pewnego chłodnego marcowego dnia, wieczorową porą, pojawił się na świecie nowy człowiek. Bardzo dla mnie wyjątkowy.

DSC_0140

Dla tego człowieka, zwanego Zosią, bez żalu zrezygnowałam z dalszych podróży, dłuższych spotkań ze znajomymi i paru innych rzeczy. To wszystko jeszcze wróci, a czas spędzony razem teraz, na tym etapie, jest dla mnie najcenniejszy. Poza pojawieniem się naszej pierworodnej, przeżyliśmy jeszcze jedno ważne wydarzenie jakim był ślub. Piękny dzień, który będę długo wspominać, uwieczniony na rewelacyjnych fotografiach.

IMG_5972

Bardzo lubię do nich wracać, bo czasami mam wrażenie że było tak idealnie, że to się nie wydarzyło 😉 Obrączka na palcu przypomina jednak, że owszem. Tak więc mijający rok to czas przede wszystkim rodzinny.

Jednak bardzo ważna była dla mnie decyzja o założeniu bloga. Dojrzewałam długo, ale jak już dojrzałam to byłam w 100% pewna, że tego właśnie chcę. Los postawił na mojej drodze odpowiednie osoby, które mnie dopingowały i pomagały, nie mogłam więc nie skorzystać.

A co w 2016…?

Poza wyjątkowym 2015, jakoś zawsze wolałam lata parzyste. Cieszę się więc na ten przyszły rok i wiążę z nim wiele planów. W dalszym ciągu większość czasu będę poświęcać naszej latorośli, która ani się obejrzymy a skończy rok. Na pewno skupię się także na blogu, jego rozwoju. Chciałabym również mocniej rozkręcić swoją działalność poza blogiem, ale na szczegóły przyjdzie jeszcze czas 🙂 Raz, że wciąż się klarują a dwa, że no cóż… nie chcę zapeszać!

Na koniec chciałabym życzyć Wam, aby za rok móc w takim podsumowaniu zawrzeć same pozytywy. Niech 2016 będzie dla Was dobry, spełniajcie się, realizujcie plany i bądźcie szczęśliwe 🙂

  • Widzę, że 2015 rok był dla Ciebie niezwykle ważny i znamienny w ważne wydarzenia.
    W Nowym Roku życzę dużo radości i pociechy zarówno z męża jak i córeczki 🙂 I mnóstwa sukcesów nie tylko blogowych.
    Przyznam szczerze, że trzymam mocno kciuki za tę działalność poza blogiem. Czekamy na szczegóły!

  • Ja też tak mam,że wolę parzyste lata,dlatego ciężko mi było przestawić się na 2015:) Życzę Ci jeszcze większych osiągnięć w 2016 🙂

    • Bardzo, bardzo dziękuję! I wzajemnie wszystkiego dobrego w wyczekiwanym parzystym roku 😉

Close